E-shop
 • Single Hop APA 11%

  Světlý ALE, který je chmelený jak na varně tak za studena jedinou odrůdou chmele. Každá várka je vařena na hořkost 32 IBU, při studeném chmelení se použilo vždy stejné množství chmele a to 300 g/hl piva. Použité chmely a jejich aroma: I. Jarrylo (banán, hruška, pomeranč), II. Mosaic (tropické ovoce, borůvky, citrus), III. Eldorado (meruňka, ananas, meloun), IV. Idaho7 (ananas, citrus, meruňka).

  Více informací
   
 • Ležák 11%

  Tradiční český ležák spodně kvašený, vařený dvourmutovým způsobem s jemnou hořkostí způsobenou českými odrůdami chmelů žatecký poloranný červeňák (ŽPČ) a Premiant.

  Více informací
   
 • IPA 14%

  Vznešený pivní styl IPA s americkými chmely. Svrchně kvašené pivo s výrazným aroma po pryskyřici (až borovici), citrusech a tropickém ovoci. Typická je vyšší až suchá hořkost.

  Více informací
   
 • SUN APA 12%

  Svrchně kvašené pivo stylu American Pale Ale. Zlatavá barva, příjemná plnost, osvěžující hořkost a aroma květin, ovoce a citrusů po amerických chmelech Cascade a Amarillo.

  Více informací
   

Novinky

Hoppy smile edition

28.4.2017

Nachmelený úsměv, tj. „HOPPY SMILE EDITION“ :-)…Chystáme sérii 4 piv typu SINGLE HOP, tzn. piva chmelená jak na varně tak za studena jedinou odrůdou chmele. Půjde o 4 várky za sebou, které budou vařeny vždy stejně za použití stejných sladů ale s jinými chmely. Vybrali jsme zajímavé odrůdy chmele (viz. plakát) a sami jsme zvědavi,… Číst více »

Naše Opice sbírají ocenění!!!

24.4.2017

Naše Opičky letos posbíraly už několik ocenění v degustačních soutěžích 🙂 Na Jarní ceně sládků ve Zvíkově se umístila POLOTMAVÁ 12% na 2.místě mezi polotmavými ležáky a SUN APA 12%  na 3.místě v kategorii Pale Ale. Tato degustační soutěž je největší akcí tohoto typu pro minipivovary ve střední Evropě. http://www.pivovar-zvikov.cz/cena_sladku.aspx?culture=cs-CZ Letos se druhý rok konala… Číst více »

Kalendář speciálů 2017

3.2.2017

Drazí Opičáci, představujeme Vám seznam speciálů z naší produkce, které budete moci ochutnat v průběhu roku 2017. Některá piva už jsme vařili i loni, ale chystáme i docela dost novinek. V únoru začínáme valentýnskou IPOU 16%, v březnu se vrátíme k úspěšnému pivu typu STOUT 12%, na Velikonoce (tentokrát v dubnu) připravíme zelené pivo s… Číst více »

Spuštění eshopu

28.11.2016

Drazí opičáci, od soboty 26.11.2016 je v provozu náš nový ESHOP 🙂 Najdete na něm několik našich produktů, v první vlně to jsou hlavně designová trička v super kvalitě 😉 Tzn. není to žádné tričko vytištěno v místní tiskárně, ale kvalitní tričko v moderním střihu ze 100% bavlny vyrobeno pro nás na míru se všemi… Číst více »

Dárkové balení Opiček

24.11.2016

Naše pivečka si NOVĚ můžete nechat zabalit do dárkového balení 🙂 Dovnitř lze nakombinovat jak PET tak skleněné lahve jakéhokoliv druhu vždy po 4 kusech!

Limitovaný speciál: Medový Honey ALE 13%

7.9.2016

V druhé polovině září bude k dostání nový speciál, tentokrát medový Honey Ale 13%. Spojení medu z Města Albrechtic s americkými chmely slibuje chuťový zážitek. Tak nečekejte, máme ho zase jen do vyprodání zásob!!!

Naše IPA 3. na soutěži Pivo České Republiky 2016!!!

7.6.2016

Naše IPA 14% se umístila na krásném 3.místě v kategorii Pale ALE, India Pale ALE a může se tak pyšnit titulem bronzové pivo České Republiky 2016. Tato degustační soutěž se koná tradičně na Výstavišti v Českých Budějovicích. Letošních degustací se zúčastnilo 67 pivovarů a degustátoři ohodnotili celkem přes 350 vzorků. Více na: http://www.vcb.cz/kalendar/433-slavnosti-piva/informace-pro-vystavovatele

Akce, kde nás můžete ochutnat

6.6.2016

Přinášíme Vám seznam nejbližších akcí, kde můžete ochutnat naše pivko, budeme se těšit na setkání a na společné debaty u stánku o pivu 🙂 – 11.6. Vratimov: Beerfest Vratimov; http://www.hostinecvedvore.cz/ – 17.-18.6. Ostrava Dolní oblast Vítkovice: Beerfest; http://beerfest-ostrava.cz/ – 24.-25.6. Hradec nad Moravicí: Hradecký slunovrat; http://hradeckyslunovrat.cz/ – 25.6. Nový Jičín: Pivobraní Nový Jičín; http://www.icnj.cz/cz/4-rocnik-pivobrani.html

15 litrové sudy v nabídce!!!

26.4.2016

NOVĚ 15 litrové soudky ve stálé nabídce!!! Přímo na pivovaru si můžete koupit 15 l sud piva, k tomu Vám můžeme nabídnout zapůjčení výčepního zařízení.