• Ich liebe dich IPA 16%

  Světlejší a silnější verze IPA. Výrazné chmelové aroma po citrusech, grepech a dalším ovoci s příjemnou sladkostí a intenzivnější hořkostí. Na studené chmelení použit americký Centennial, novozélandský Waimea a Nelson Sauvin.

  Více informací
   
 • Ležák 11%

  Tradiční český ležák spodně kvašený, vařený dvourmutovým způsobem s jemnou hořkostí způsobenou českými odrůdami chmelů žatecký poloranný červeňák (ŽPČ) a Premiant.

  Více informací
   
 • IPA 14%

  Vznešený pivní styl IPA s americkými chmely. Svrchně kvašené pivo s výrazným aroma po pryskyřici (až borovici), citrusech a tropickém ovoci. Typická je vyšší až suchá hořkost.

  Více informací
   
 • SUN APA 12%

  Svrchně kvašené pivo stylu American Pale Ale. Zlatavá barva, příjemná plnost, osvěžující hořkost a aroma květin, ovoce a citrusů po amerických chmelech Cascade, Amarillo a Mosaic.

  Více informací
   
 • Polotmavá 13%

  Spodně kvašené polotmavé silnější pivo, jehož základ tvoří karamelový slad. Příjemná plnost je slazena s vyváženou hořkostí, k tomu německá odrůda chmele Hallertau Blanc přidává osobité chmelové aroma.

  Více informací
   

Novinky

Hoppy smile edition

28.4.2017

Nachmelený úsměv, tj. „HOPPY SMILE EDITION“ :-)…Chystáme sérii 4 piv typu SINGLE HOP, tzn. piva chmelená jak na varně tak za studena jedinou odrůdou chmele. Půjde o 4 várky za sebou, které budou vařeny vždy stejně za použití stejných sladů ale s jinými chmely. Vybrali jsme zajímavé odrůdy chmele (viz. plakát) a sami jsme zvědavi,… Číst více »

Naše Opice sbírají ocenění!!!

24.4.2017

Naše Opičky letos posbíraly už několik ocenění v degustačních soutěžích 🙂 Na Jarní ceně sládků ve Zvíkově se umístila POLOTMAVÁ 12% na 2.místě mezi polotmavými ležáky a SUN APA 12%  na 3.místě v kategorii Pale Ale. Tato degustační soutěž je největší akcí tohoto typu pro minipivovary ve střední Evropě. http://www.pivovar-zvikov.cz/cena_sladku.aspx?culture=cs-CZ Letos se druhý rok konala… Číst více »

Kalendář speciálů 2017

3.2.2017

Drazí Opičáci, představujeme Vám seznam speciálů z naší produkce, které budete moci ochutnat v průběhu roku 2017. Některá piva už jsme vařili i loni, ale chystáme i docela dost novinek. V únoru začínáme valentýnskou IPOU 16%, v březnu se vrátíme k úspěšnému pivu typu STOUT 12%, na Velikonoce (tentokrát v dubnu) připravíme zelené pivo s… Číst více »

Spuštění eshopu

28.11.2016

Drazí opičáci, od soboty 26.11.2016 je v provozu náš nový ESHOP 🙂 Najdete na něm několik našich produktů, v první vlně to jsou hlavně designová trička v super kvalitě 😉 Tzn. není to žádné tričko vytištěno v místní tiskárně, ale kvalitní tričko v moderním střihu ze 100% bavlny vyrobeno pro nás na míru se všemi… Číst více »

Dárkové balení Opiček

24.11.2016

Naše pivečka si NOVĚ můžete nechat zabalit do dárkového balení 🙂 Dovnitř lze nakombinovat jak PET tak skleněné lahve jakéhokoliv druhu vždy po 4 kusech!

Limitovaný speciál: Medový Honey ALE 13%

7.9.2016

V druhé polovině září bude k dostání nový speciál, tentokrát medový Honey Ale 13%. Spojení medu z Města Albrechtic s americkými chmely slibuje chuťový zážitek. Tak nečekejte, máme ho zase jen do vyprodání zásob!!!

Naše IPA 3. na soutěži Pivo České Republiky 2016!!!

7.6.2016

Naše IPA 14% se umístila na krásném 3.místě v kategorii Pale ALE, India Pale ALE a může se tak pyšnit titulem bronzové pivo České Republiky 2016. Tato degustační soutěž se koná tradičně na Výstavišti v Českých Budějovicích. Letošních degustací se zúčastnilo 67 pivovarů a degustátoři ohodnotili celkem přes 350 vzorků. Více na: http://www.vcb.cz/kalendar/433-slavnosti-piva/informace-pro-vystavovatele

Akce, kde nás můžete ochutnat

6.6.2016

Přinášíme Vám seznam nejbližších akcí, kde můžete ochutnat naše pivko, budeme se těšit na setkání a na společné debaty u stánku o pivu 🙂 – 11.6. Vratimov: Beerfest Vratimov; http://www.hostinecvedvore.cz/ – 17.-18.6. Ostrava Dolní oblast Vítkovice: Beerfest; http://beerfest-ostrava.cz/ – 24.-25.6. Hradec nad Moravicí: Hradecký slunovrat; http://hradeckyslunovrat.cz/ – 25.6. Nový Jičín: Pivobraní Nový Jičín; http://www.icnj.cz/cz/4-rocnik-pivobrani.html

15 litrové sudy v nabídce!!!

26.4.2016

NOVĚ 15 litrové soudky ve stálé nabídce!!! Přímo na pivovaru si můžete koupit 15 l sud piva, k tomu Vám můžeme nabídnout zapůjčení výčepního zařízení.